Zákaznická podpora

Datové schránky

datové schránky v software - odkazydatové schránky v software - náhledydatové schránky v software - vazbydatové schránky v software - vlastnosti

 

Software datové schránky - vlastnostiIntegrace datové schránky do software

datové schránky

Informační systém SynopsIS pomocí modulu Spisová služba zajišťuje mimo jiné integraci datové schránky (i více datových schránek) a možnost dlouhodobého bezpečného uložení dokumentů. Software usnadňuje, zpřehledňuje a zabezpečuje práci s datovými zprávami (datovými schránkami). Elektronické dokumenty z datové schránky jsou po stažení součástí informačního systému, kde s nimi lze dále pracovat (v rámci evidence spisů / zakázek a dalších služeb software).

 

Software datové schránky - vlastnostiDatové schránky a informační systém

Informační systém automaticky stáhne zprávy Vaší datové schránky (i více datových schránek), příchozí poštu ze schránky nahraje do systému a upozorní na ni. Nemusíte se starat o pravidelnou kontrolu datové schránky. Narozdíl od datové schránky se zpráva z informačního systému nesmaže 90 dní po doručení. Software uchovává nejen doručený dokument, ale i tělo datové schránky (obálku) a všechny údaje nutné k ověření pravosti dokumentu (např. elektronické podpisy, přílohy).

Příchozí dokument máte okamžitě k dispozici v informačním systému a můžete s ním dále pracovat (např. evidencí ke spisu uložením do úložiště editace dokumentu (pokud je to z povahy dokumentu možné)). Pro příjem ani odeslání datové zprávy nepotřebujete další software, vše vyřešíte ze stejného rozhraní, se kterým v informačním systému SynopsIS pracujete.

 

Software datové schránky - náhledyNáhledy - datové schránky

datové schránky - náhledy software

Náhledy na poštu (včetně datové schránky) v průvodci >>

 

Software datové schránky - vazbyProvázání pošty a dat se spisem

Spisová služba v rámci našeho software podporuje příjem, odeslání i evidenci jakékoliv jiného druhu pošty s rozšířením o možnost uložení nascanovaného dokumentu či přílohy e-mailu a jeho jednoduché provázání se spisem / zakázkou.
 
V organizaci  již nemusí došlé dokumenty obíhat v papírové podobě, ale lze je jednoduše přiložit ke spisu a tím je zaručeno, že se dostanou, kam mají a následně dle práv přístupu ke spisu budou zobrazeny jen pověřeným osobám. To jednoznačně zpřehledňuje práci, šetří čas a máme jistotu, že tyto dokumenty budou vždy uloženy tam, kde mají být, tedy v datovém úložišti daného spisu. Dokumenty si mohu kdykoliv zobrazit, vytisknout a v případě datové schránky provésti autorizovanou konverzi dokumentu a to vše z jednotného prostředí software. 

 

Software datové schránky - odkazyDatové schránky - odkazy

>>  Co jsou datové schránky (článek z MVČR)

>>  Datové schránky - právní předpisy (článek z MVČR)

>>  Datové schránky a doporučení (článek z MVČR) 

>>  Datové schránky na wikipedii

>>  Seznam držitelů datové schránky

 

 

Vývojový tým software
pro advokátní kancelář, správu (vymáhání) pohledávek

SynopsIS Technologies a.s.
K Horoměřicům 1184/43, 165 00 Praha 6 - Suchdol
Czech republic

www.synopsis-technologies.cz

Technická podpora software
pro advokátní kancelář, správu (vymáhání) pohledávek

 

tel.: 537 020 820
e-mail:

Ochodní zastoupení software
pro advokátní kancelář, správu (vymáhání) pohledávek

 

tel.: 537 020 823
e-mail:

 

SOFTWARE PRO ADVOKÁTY | SOFTWARE PRO SPRÁVU POHLEDÁVEK | SOFTWARE PRO EVIDENCI ZAKÁZEK | ADVOKÁTNÍ KALKULAČKA

 

 

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Děkujeme.
Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Děkujeme.