Zákaznická podpora

Verze SynopsIS

Informace o verzi software

Tato stránka má za cíl informovat uživatele o změnách funkcionality a nových rozšířeních stávající verze software SynopsIS. S každou novou verzí vydáváme PDF dokument se změnami a rozšířeními informačního systému. V dokumentu jsou uvedeny odlišnosti od předchozí verze. Chceme Vám takto poskytnout podrobnější informace.

POSLEDNÍ VERZE 4.17 - 4.21

shrnutí verzí

Dopis online

 • Systém SynopsIS umí využívat službu České Pošty - DOPIS ONLINE. Díky DOPISU ONLINE již nemusíte s každým dopisem na poštu. Stačí odeslat elektronickou verzi dopisu (v PDF) na službu DOPIS ONLINE. Ta zajistí vytištění, vložení do obálky a odesílání adresátovi. Můžete odesílat nejen obyčejné psaní, ale i doporučené zásilky do ČR i do vybraných evropských států. V rámci systému SynopsIS pak můžete sledovat stav zásilky.

Odesílání sms

 • Přes systém SynopsIS lze úlohou odesílat sms zprávy dlužníkům, klientům, ... Text sms zprávy může vytvářet uživatel i s proměnnými, které se budou měnit dle dat zadaných v systému. Systém je možné napojit na vlastní sms bránu nebo na nabízenou sms bránu. 

Doporučujeme prohlížeč Mozilla Firefox

 • V souvislosti s ukončením podpory Java appletů u internetového prohlížeče Google Chrome je funkcionalita datového úložiště v SynopsIS v tomto prohlížeči částečně omezena. Datové úložiště je funkční, omezeny jsou jen jeho funkce, kde se je využita Java (například verzování, přetažení souboru z plochy apod.). Doporučujeme používání prohlížeče Mozilla Firefox, kde žádná omezení nejsou. Pro více informací o omezeních nás kontaktujte.

VERZE 4.16

verze software vyšla 17. 3. 2015

Úkoly - úkol pro více uživatelů

 • Zadejte úkol více uživatelům najednou (nejen uživateli či skupině). Každému uživateli se vytvoří nový úkol, se kterým bude moci samostatně pracovat.

Faktury - daňový doklad o přijaté platbě

 • Faktury jsme rozšířili o možnost vystavení daňového dokladu o přijaté platbě. V okamžiku, kdy vám klient uhradí zálohovou fakturu,  mu v systému SynopsIS vytvoříte kopií této zálohové faktury daňový doklad o přijaté platbě. Ten máte možnost uložit jako uhrazený a propsat zálohu do modulu Záloh. Propsaná záloha se pak objeví při tvorbě řádné faktury.

Faktury - vložení podpisu

 • Do tiskové sestavy faktury si nyní můžete vložit také obrázek s podpisem.
 • jak na to: Správa/Vyúčtování/Faktury  - Podpis

Klient - nastavení hodin v rámci paušálu

 • Dohodli jste se s klientem na počet hodin v rámci paušálu? Nyní si je můžete nastavit i do SynopsIS.
 • V okamžiku, kdy budete vytvářet vyúčtování pro daný spis, hodiny v rámci paušálu budou zahrnuty do paušálu a hodiny "nad paušál" se přidají navíc do sumarizace daného vyúčtování.
 • Při vytvoření faktury dle takovéhoto vyúčtování se zobrazí dva řádky v sekci úkony - paušál s dohodnutými hodinami a úkony nad daný paušál.
 • jak na to: Spis>výběr klienta>Ceny (popř. Adresář>výběr klienta>Ceny)

Firma - více bankovních účtů

 • K jedné firmě můžete přidat více účtů. Při vystavení faktury pak jednoduše zvolíte, na který účet má být daná faktura uhrazena.

PDF s verzemi a novinkami naleznete v sekci ke stažení >>

 

Vývojový tým software
pro advokátní kancelář, správu (vymáhání) pohledávek

SynopsIS Technologies a.s.
K Horoměřicům 1184/43, 165 00 Praha 6 - Suchdol
Czech republic

www.synopsis-technologies.cz

Technická podpora software
pro advokátní kancelář, správu (vymáhání) pohledávek

 

tel.: 537 020 820
e-mail:

Ochodní zastoupení software
pro advokátní kancelář, správu (vymáhání) pohledávek

 

tel.: 537 020 823
e-mail:

 

SOFTWARE PRO ADVOKÁTY | SOFTWARE PRO SPRÁVU POHLEDÁVEK | SOFTWARE PRO EVIDENCI ZAKÁZEK | ADVOKÁTNÍ KALKULAČKA

 

 

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Děkujeme.
Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Děkujeme.